Kim jesteśmy?

W naszej firmie cenimy tradycję! 

Recepturę naszych olejów przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, dlatego sami uprawiamy i doglądamy roślin sadzonych na naszych polach. Stosujemy tylko nawozy naturalne, a przy zbiorach dbamy, by rośliny zachowały maksimum swoich wartości odżywczych.

Naszym sprzymierzeńcem jest natura! Specyficzny mikroklimat charakteryzujący się długim okresem wegetacyjnym oraz żyzne gleby, pomagają naszym roślinom czerpać z ziemi to, co najlepsze. Tłoczone metodą tradycyjną na prasach, zachowują swój niepowtarzalny smak i aromat.

Nasze Oleje

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i mając na uwadze współczesne trendy w zdrowym odżywianiu, nasza firma wprowadza na rynek coraz to nowsze produkty. Dawniej olej czerpaliśmy jedynie z najbardziej pospolitych roślin oleistych. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo oleje m.in.: rzepakowy, konopny, z czarnuszki, z orzecha włoskiego, z ostropestu, z pestek dyni, z wiesiołka, z ogórecznika, rydzowy oraz ze słonecznika.

To dzięki Państwa zaufaniu nasza firma może pochwalić się licznymi nagrodami, wyróżnieniami i certyfikatami nadanymi naszym produktom na różnego rodzaju Targach i Wystawach w kraju i za granicą.