Olej rzepakowy 500ml

Nasz Olej rzepakowy tłoczony na zimno to tradycyjny produkt, który powstaje z nasion rzepaku, pozyskiwanych z upraw na najlepszych jakościowo glebach. Jego wyjątkowe właściwości smakowe i aromatyczne sprawiają, że doskonale nadaje się do różnego rodzaju zastosowań. Charakteryzuje się on delikatnym, lekko orzechowym smakiem i ma jasnożółty ciepły kolor.

Olej rzepakowy tłoczony na zimno jest uniwersalnym olejem kuchennym, który doskonale sprawdza się w różnego rodzaju potrawach. Jego delikatny smak i aromat sprawiają, że świetnie nadaje się do sałatek, surówek, sosów i marynat. Można go również wykorzystać do przygotowania dań gotowanych na parze lub pieczonych.

Cena: 46,00 zł
Brutto Produkt Dostępny + Wysyłka w 24 h!
Ilość

Z uwagi na okres przedświąteczny czas realizacji niektórych zamówień może potrwać do 3 dni.


Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200,00 zł

olej rzepakowy
search
  • oleje rzepakowe
  • olej rzepakowy cena
  • olej rzepakowy

Naturalny olej rzepakowy 


Jedną z największych zalet oleju rzepakowego tłoczonego na zimno jest jego stabilność termiczna, co oznacza, że można go stosować do smażenia jednak na niskiej temperaturze. Dzięki temu jest to dobry wybór dla osób, które chcą unikać stosowania olejów, które ulegają degradacji termicznej i wytwarzają szkodliwe dla zdrowia związki podczas smażenia. Można go również stosować jako dodatek do wypieków, takich jak chleb, ciasta i ciasteczka. Dzięki swojemu delikatnemu smakowi nie wpływa on znacząco na smak końcowy potrawy, co pozwala zachować ich naturalny smak i aromat. W skrócie olej rzepakowy tłoczony na zimno to uniwersalny olej kuchenny, który doskonale nadaje się do różnego rodzaju potraw. Może być stosowany do sałatek, surówek, sosów, marynat, smażenia i pieczenia. Posiadamy również olej słonecznikowy 250ml.

 

olej rzepakowy

ABC w oleju rzepakowym

K

Kuliarny dodatek.


 


A

Apetyczny smak.

Ważne informacje

Dla kogo

Polecany dzieciom, osobom dorosłym oraz starszym.

Skład

Tradycyjnie tłoczony z nasion polskich rzepaków.

Przechowywanie

Olej rzepakowy tłoczony na zimno, należy przechowywać w lodówce w 4-10°C

Barwa

Piękny, brązowy kolor oraz intensywny zapach. 

Co nas wyróżnia

Wyjątkjowy skład

Tradycyjna receptura

Wytwarzane z pasją

olej rzepakowy omega 3
olej rzepakowy cena

Najlepszy produkt X Targów Natura Food BeECO 2017


Nasz olej zdobył złoty medal, pokonując tysiące ekoproduktów i 350 firm na najważniejszych międzynarodowych targach w branży ekologicznej żywności „Natura Food BeECO 2017”

RZEP-500ML
6477 Przedmioty

Opis

Pojemność
500 ml
Kraj pochodzenia
Polska
Region pochodzenia
Roztocze
Data przydatności
7 miesięcy
Tłoczony na zimno
Tak
Przechowywanie
Lodówka, 4-10 st. C.
Naturalny osad
Tak