Nagrody i wyróżnienia

Statuetka EKOkryształ za najlepszy produkt targowy w Konkursie Targowym EKOkryształ 2019.

Olej z pestek dyni otrzymał nagrodę podczas 7 Międzynarodowych Targów EKOstyl 2019 - Zdrowej Żywności, Zdrowego Stylu Życia, EKOrodziny, które odbyły się w Bielsku-Białej.

Statuetka Złote Jajko w kategorii “Ze spiżarni” podczas Finału 3. edycji konkursu „KUKBUK Poleca”

"Za niezmiennie doskonały smak olejów tłoczonych z pestek dyni uprawianej na malowniczych polach Roztocza i owoców orzecha włoskiego pochodzącego od lokalnych posiadaczy specyficznych odmian. Oleje są tłoczone ręcznie na ponad stuletniej drewnianej prasie, która odwzajemnia miłość dzisiejszych właścicieli do dziedzictwa ich przodków."

 

Statuetka Sukces Roku 2019 przyznana na Gali "Osobowości i Sukcesy"

Za podtrzymanie studziesięcioletniej tradycji tłocząc olej na starych prasach metodą tradycyjną. Olej zyskuje nieprawdopodobne właściwości zdrowotne oraz niepowtarzalny smak.

 

Nagroda 2 edycji KUKBUK Poleca 2018 w kategorii „Ze spiżarni”

„Za oleje o wyrazistym i doskonale wyważonym smaku tłoczone na lwowskiej prasie z 1908 roku oraz za szacunek do tradycji przodków”

Najlepszy produkt X Targów Natura Food BeECO 2017

Nasz olej zdobył złoty medal, pokonując tysiące ekoproduktów i 350 firm na najważniejszych międzynarodowych targach w branży ekologicznej żywności „Natura Food BeECO 2017”.


Podczas najważniejszych międzynarodowych targów „Natura Food BeEco 2017” w Łodzi, nasz olej rzepakowy tłoczony metodą tradycyjną zdobył Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi..Podczas XXXIII Festiwalu Zdrowia i Niezwykłości “Expressu Ilustrowanego” otrzymaliśmy główną nagrodę dla najlepszego wystawcy - “Złoty Promień”. Dziękujemy za uznanie!


Najlepszy produkt III Targów Dobrego Jedzenia

Na ogólnopolskich targach dobrego jedzenia w Zielonej Górze w maju 2016, nasz olej zdobył główną nagrodę spośród 500 wystawionych do konkursu produktów spożywczych.

Najlepszy produkt X Targów "Zdrowie Ma Smak"

Kolejny raz nasz wspaniały olej zdobył nagrodę. Tym razem jako najlepszy produkt X targów „Zdrowie ma smak", które odbyły się 10 września 2016 roku w Świdnicy.


Na międzynarodowych europejskich targach "Bliżej Zdrowia Bliżej Natury" w Katowicach, nasz olej został wyróżniony spośród 1000 produktów. Dziękujemy za docenienie naszego produktu.Serdecznie dziękujemy Jury za przyznanie Godła Programu "Doceń Polskie - TOP PRODUKT". To kolejne ogromne wyróżnienie dla naszej rodzinnej manufaktury. Program „Doceń polskie” ma na celu promocję wysokiej jakości produktów dostępnych na polskim rynku oraz posiadających „polski akcent”. Program odbywa się pod Patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.Produkty firmy Smak Natury wykonane są z najwyższej jakości rzepaku i posiadają wszelkie niezbędne europejskie certyfikaty jakości. Osoby, które tworzą firmę są pozytywnie nastawione, bo zdrowy styl życia, to zdrowie, uroda i witalność.